prodhuesi i spërkatësve
spërkatës bujqësie
mbajtës çantësh

Spërkatësi Bujqësor ia vlen të zgjidhni

Ne mbulojmë 12 seri me më shumë se 600 lloje spërkatëssh për bujqësi dhe kopsht dhe është fokusuar në ujitjen për kopshtarinë e shtëpive kohët e fundit

Punëtori e specializuar

Video e shkurtër live
Dr THEODOR FRIEDTICH i Organizatës së OKB-së për Ushqimin dhe Bujqësinë ishte i interesuar të vizitonte dhe të blinte spërkatës të markës së tregut.
Forca e prodhimit
Është prodhuesi më i madh profesional i spërkatësve në Azi, duke integruar kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet.
Rreth SeeSa 
Më shumë se 40 vjet prodhim profesional të spërkatësve, 80% e produkteve eksportohen në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara.

Sistemi i Cilësisë

Zhvillimi i Dizajnit

Në bashkëpunim me Universitetin Bujqësor të Kinës, ajo është bërë një nga institucionet më të mëdha dhe më autoritative profesionale të K&D për spërkatës në Kinë.
 

Kujtime

30 vjet, ngarkuar një legjendë me njerëz të befasuar të kësaj bote 30 vjet, të nxitur për të praktikuar një lloj 
guxoni të nxitoni.
 

Nder

Një produkt është i listuar në Programin Kombëtar Spark, katër janë dhënë Certifikata e produktit të teknologjisë së lartë Zhejiang, 40 janë Patenta Kombëtare dhe 30 po aplikojnë për patentë Home.
 

Forcë

Më shumë se 400 grupe pajisjesh për prodhimin e spërkatësve në nivel të avancuar, me asete fikse prej më shumë se 200 milionë juanë.

Showroom dixhital

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!

Produkte të reja

Lajmet e fundit

1200.jpg
30 tetor 2020
Zëvendëskryeministri kinez thekson përgatitjen solide për ekspozitën e importit

PEKIN, 20 tetor (Xinhua) -- Zëvendëskryeministri kinez Hu Chunhua të martën theksoi përfundimin e fundit para...

xinw.jpg
30 tetor 2020
Kina do të vazhdojë të avancojë hapjen financiare: qendrore

SHANGHAI, 24 tetor (Xinhua) -- Kina do të vazhdojë të shtyjë përpara hapjen e industrisë financiare dhe të krijojë një mjedis biznesi ndërkombëtar të orientuar nga tregu, të bazuar në ligj, tha të shtunën guvernatori i bankës qendrore të vendit. Vendi po punon drejt zbatimin e plotë të 'pre-e

33.jpg
30 tetor 2020
Kina zbulon masa të reja për të nxitur bizneset private

Pekin, 26 tetor (Xinhua) -- Autoritetet kineze kanë ndërmarrë masa të reja për të rritur mbështetjen për ndërmarrjet private. Përpjekjet do të intensifikohen për të reduktuar kostot e korporatave për ndërmarrjet private, për të forcuar mbështetjen e inovacionit shkencor dhe teknologjik dhe për të përmirësuar furnizimin e tokës një

Ne kemi lista të ndryshme kuotimi dhe ekip profesional të blerjeve dhe shitjeve për t'iu përgjigjur kërkesës tuaj shpejt.
Email:claire@shixia.com
 Wechat: 18767694258
Na kontaktoni
Shixia Holding Co., Ltd. u themelua në vitin 1978, e cila ka më shumë se 1300 punonjës dhe më shumë se 500 grupe makinerish të ndryshme të derdhur me injeksion, makina të derdhura me fryrje dhe pajisje të tjera të avancuara.

Lidhje të shpejta

Kategoria e produktit

Lini një mesazh
Na kontaktoni
Na ndiq
E drejta e autorit © 2023 Shixia Holding Co., Ltd.Të gjitha të drejtat e rezervuara.| Harta e faqes | Politika e Privatësisë |Mbështetje Nga Leadong