производител на распрскувач
земјоделски распрскувач
чувар за ранец

Земјоделскиот распрскувач е достоен за вашиот избор

Ние покриваме 12 серии со повеќе од 600 видови распрскувачи за земјоделство и градина и се фокусиравме на наводнување за домашно градинарство во последно време

Специјализирана работилница

Кратко видео во живо
Д-р ТЕОДОР ФРИДТИХ од Организацијата за храна и земјоделство на ОН беше заинтересиран за посета и купување на брендирани распрскувачи на пазарот.
Производна сила
Тој е најголемиот професионален производител на распрскувачи во Азија, интегрирајќи истражување и развој, производство и продажба.
За SeeSa 
Повеќе од 40 години професионално производство на распрскувачи, 80% од производите се извезуваат во Европа и САД.

Систем за квалитет

Развој на дизајн

Во соработка со Кинескиот земјоделски универзитет, таа стана една од најголемите и најавторитетните професионални институции за истражување и развој за распрскувачи во Кина.
 

Спомени

30 години, натоварена легенда за со изненадени луѓе од овој свет 30 години, поттикнати да практикуваат еден вид 
се осмели да брза.
 

Чест

Еден производ е наведен во Националната програма за искра, четворица се наградени со сертификат за високотехнолошки производ во Жеџијанг, 40 се национален патент и 30 аплицираат за домашен патент.
 

Сила

Повеќе од 400 комплети опрема за производство на распрскувачи на напредно ниво, со основни средства од повеќе од 200 милиони јуани.

Дигитален изложбен салон

Ако сакате да дознаете повеќе за нашите производствени способности, можете да кликнете на аватарот во сцената или да ја прифатите мојата покана!

Нови Продукти

Последни вести

1200.jpg
30 октомври 2020 година
Кинескиот вицепремиер истакна солидна подготовка за увозна изложба

ПЕКИН, 20. октомври (Ксинхуа) -- Кинескиот вицепремиер Ху Чунхуа во вторникот истакна дека завршувањето на последната пред...

xinw.jpg
30 октомври 2020 година
Кина ќе продолжи со унапредување на финансиското отворање: централна

ШАНГАЈ, 24 октомври (Ксинхуа) -- Кина ќе продолжи да го турка напред отворањето на финансиската индустрија и да создаде пазарно ориентирана меѓународна деловна средина заснована на закони, рече гувернерот на централната банка на земјата во саботата. Земјата работи на целосната имплементација на 'пред-е

33.jpg
30 октомври 2020 година
Кина објави нови мерки за зајакнување на приватните бизниси

Пекинг, 26 октомври (Ксинхуа) -- Кинеските власти воведоа нови мерки за зајакнување на поддршката за приватните претпријатија. Ќе се интензивираат напорите за намалување на корпоративните трошоци за приватните претпријатија, зајакнување на поддршката на научните и технолошките иновации и подобрување на понудата на земјиште а

Имаме различни списоци со понуди и професионален тим за купување и продажба за да одговориме на вашето барање брзо.
Е-пошта:claire@shixia.com
 Вечет: 18767694258
Контактирајте не
Shixia Holding Co., Ltd. е основана во 1978 година, која има повеќе од 1.300 вработени и повеќе од 500 комплети различни машини за калапи со вбризгување, машини за обликување со дување и друга напредна опрема.

Брзи врски

Категорија на производ

Остави порака
Контактирајте не
Следете нè
Авторски права © 2023 Shixia Holding Co., Ltd.Сите права се задржани.| Мапа на сајтот | Политика за приватност |Поддршка од Лидонг