Дома » Производи » Рачен распрскувач » Прскалка за активирање » SX-2077-1 тригер распрскувач
Контактирајте не

Поврзани написи

вчитување

Споделете на:
копче за споделување на Фејсбук
копче за споделување на Твитер
копче за споделување линија
копче за споделување wechat
копче за споделување на линкедин
копче за споделување на pinterest
Копче за споделување whatsapp
споделете го ова копче за споделување

SX-2077-1 тригер распрскувач

5 0 Осврти

Услуга на производот: Прскалка за активирање
Модел на производ: SX-2077-1
Пакување: 1PC/OPP BAG, 120PCS/CTN

Квантитет:

Брзи детали

Тип: Распрскувачи
Место на потекло: Жеџијанг, Кина
Име на брендот: Види Са
Број на модел: SX-2077-1
Тип на распрскувач: Чкрапало
Материјал: ПП И ПЕ
Употреба: Градина
Тип на пластика: ПП И ПЕ
Боја: Прилагодено
Млазница: Пластична регуларна млазница

Способност за снабдување

50000 Парче/парчиња дневно

Пакување и испорака

Детали за пакување 1pc/opp торба, 120PCS/CTN
Пристаниште Нингбо

Водечко време :

Количина (парчиња) 1 - 100 000 > 100000
Est.Време (денови) 30 Да се ​​преговара

Детали

Тип SX-2077-1
Капацитет (l) 260
Материјал ПП, ПЕ
Количина/CTN (PCS) 120
Пакувајте месо (CM) 64*33*38
20GP (PCS) 41760
40GP (PCS) 86640
40 HQ (PCS) 107640


SX-2077-1 тригер распрскувачSX-2077-1 тригер распрскувач


Претходно: 
Следно: 
Shixia Holding Co., Ltd. е основана во 1978 година, која има повеќе од 1.300 вработени и повеќе од 500 комплети различни машини за калапи со вбризгување, машини за обликување со дување и друга напредна опрема.

Брзи линкови

Категорија на производ

Остави порака
Контактирајте не
Следете нè
Авторски права © 2023 Shixia Holding Co., Ltd.Сите права се задржани.| Мапа на сајтот | Политика за приватност |Поддршка од Лидонг