Дома » Производи » Алатка за наводнување на градината » Млазница за црево » Сет пиштоли за вода SXG-21103T3
Контактирајте не

Поврзани написи

вчитување

Споделете на:
копче за споделување на Фејсбук
копче за споделување на Твитер
копче за споделување линија
копче за споделување wechat
копче за споделување на линкедин
копче за споделување на pinterest
Копче за споделување whatsapp
споделете го ова копче за споделување

Комплет пиштоли за вода SXG-21103T3

5 0 Осврти

Услуга за производ: Млазница за црево
Модел на производ: SXG-21103T3
Пакување со средства:

Квантитет:

Пакување и испорака

Пакување: вратоврска на картичка

Детали

Комплет пиштоли за вода SXG-21103T3

Претходно: 
Следно: 
Shixia Holding Co., Ltd. е основана во 1978 година, која има повеќе од 1.300 вработени и повеќе од 500 комплети различни машини за калапи со вбризгување, машини за обликување со дување и друга напредна опрема.

Брзи линкови

Категорија на производ

Остави порака
Контактирајте не
Следете нè
Авторски права © 2023 Shixia Holding Co., Ltd.Сите права се задржани.| Мапа на сајтот | Политика за приватност |Поддршка од Лидонг